Wymiana ekranu e telefonach marki LG – czy to się opłaca?

kategoria: Inne 56 0

Obecnie w smartfonach mamy wszystko – kalendarze, aplikacje, których używamy na co dzień, zdjęcia z rodziną, partnerami i przyjaciółmi. Jednak ten nośnik informacji jest dość kruchy – pęknięty ekran sprawia, że korzystanie z telefonu staje się trudne, mniej komfortowe a niekiedy nawet całkowicie niemożliwe. Wówczas zaczynamy zastanawiać się, czy wymiana szybki w telefonie LG się opłaca, czy może lepiej zainwestować w nowy telefon. Ten dylemat na pewno spotkał niejednego z nas – z naprawimy.to, staje się on mniej uciążliwy i bardziej ludzki.

Czy opłaca się wymiana ekranu w LG?

Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników. Cena szybki do telefonu LG zależy od jego modelu oraz od tego, czy konieczna jest wymiana panelu dotykowego, czy też wyświetlacza. Przykładowo cena wymiany wyświetlacza dla modelu LG K4 to nieco ponad 200 złotych podczas, gdy cena nowego smartfona jest kilkukrotnie wyższa. Ponadto niższa kwota, to nie jedyna zaleta naprawy telefonu – dzięki temu w wielu wypadkach udaje się zachować dane, które mieliśmy na telefonie. To bardzo ważne zwłaszcza dla tych, którzy część swojej pracy wykonują na telefonie – wówczas to, ile kosztuje wymiana szybki LG, jest równie istotne, co zachowanie danych, przechowywanych w pamięci telefonu.

Jeśli jakieś dane zostaną utracone, to warto też pamiętać o tym, że w naprawimy.to specjaliści z bogatym zapleczem sprzętu i doświadczenia podejmą wszelkie kroki w celu ich odzyskania.

Telefony LG charakteryzują się również świetnymi aparatami i funkcjonalnym rozmieszczeniem poszczególnych funkcji – dzięki temu ich użytkownicy chwalą sobie korzystanie z modeli smartfonów tego producenta, a rezygnacja z wymiany szybki wiąże się z koniecznością zakupu nowego smartfona.

Dlaczego warto wymienić szybkę lg w naprawimy.to? 

Wymiana ekranu w LG opłaca się we wspomnianym serwisie, ponieważ gwarantuje on darmową diagnostykę smartfona, która jest równoznaczna z określeniem kosztorysu ewentualnej jego naprawy. Możemy liczyć wówczas na szczerość i prawdziwą odpowiedź na pytanie, czy opłaca się wymiana ekranu w LG.

Wykorzystywane w serwisie części zamienne są sprawdzone, dzięki temu otrzymujemy gwarancję na wykonaną naprawę. Nie musimy obawiać się, że zostaną użyte zamienniki oryginalnych części, które sprawią, że po kilku tygodniach telefon nie będzie nadawał się do codziennego użytku. Realizacja naprawy przebiega szybko i sprawnie tak, aby klienci mogli, jak najszybciej wrócić do cieszenia się z użytkowania swojego smartfona i aby przestój w pracy czy w życiu towarzyskim, powodowany oddaniem telefonu do naprawy był jak najkrótszy. Co ważne, przy stałych współpracach klienci mogą liczyć na rabat – dzięki temu naprawa szybki do telefonu LG będzie miała jeszcze atrakcyjniejszą cenę.

Jak zabezpieczyć swój telefon po naprawie? 

Smartfony LG podobnie, jak inne telefony z ekranem dotykowym są narażone na uszczerbki, spowodowany uszkodzeniami mechanicznymi. Rozbicie ekranu może w końcu skutkować tym, że telefon przestanie działać, a co za tym idzie – przestanie nam służyć w codziennym życiu. Aby zminimalizować możliwość rozbicia ekranu, warto wyposażyć się w szkło hartowane oraz etui ochronne – dzięki temu w wielu sytuacjach uda nam się uniknąć zniszczenia urządzenia, a co za tym idzie – musu oddania go do naprawy.

Warto także pamiętać o zabezpieczaniu telefonu poprzez odpowiedni wybór miejsc, w których go trzymamy – jeśli są to kieszenie, to najlepiej, aby były zamykane. Uchroni nas to nie tylko przed rozbiciem ekranu, ale także przed ewentualną kradzieżą.

Naprawa ekranu w LG wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w wysokości kilkuset złotych. Jednak najczęściej jest to opłacalne, ponieważ za nowy smartfon musielibyśmy zapłacić kilka razy więcej, borykając się jednocześnie z przenoszeniem danych i przystosowaniem się do nowych funkcji w telefonie oraz odmiennego rozmieszczenia poszczególnych aplikacji. Jeśli zachodzi taka potrzeba – warto wymienić ekran w swoim telefonie i zadbać o to, aby był możliwe jak najbardziej zabezpieczony.

Jeśli jesteś zainteresowany naprawą telefonu LG – odwiedź serwis LG w Poznaniu przy ulicy Zeylanda, w którym na pewno spotkasz się z profesjonalną obługą!

Powiązane z tematem

Skomentuj